1 631 402 1254

Poznaj Prawdę i badź wolny


Dr. Pratnicka po raz pierwszy w Connecticut!

We współpracy z Polonijny Klub - Zdrowie Najważniejsze LLP oraz Presspol.com zapraszamy na seminarium, ktore odbędzie się: 


17 czerwca, 2017 

1:00 PM
Gen. J Haller 111 Club
112 Grove St.
New Britain, CT 06053

Bilety:

Janina Sendra - Tel: 860-990-9529 ninamat51@yahoo.com

www.presspol.com


POZNAJ PRAWDĘ I BĄDŹ WOLNY – ŻYJ BEZ OGRANICZEŃ JUŻ TERAZ!


Podczas wykładu dr Wanda Prątnicka przedstawi Twoje codzienne życie z szerszej perspektywy i na tle tej wiedzy umożliwi Ci uwolnienie się od pozorów, czy iluzji, które do tej pory za życie uważałeś. Znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania, efektem czego Twoja wędrówka przez życie stanie się lżejsza i bardziej owocna.

Kim naprawdę jesteś? Czym jest dusza? Jak rodzą się pragnienia duszy? Jak wybrałeś rodziców? Czym jest życie? Jaki jest cel życia? Jakie są nasze lekcje? Czy musimy doświadczać cierpienia?

Jak przekonania wpływają na nasze ciało? Czy musimy się starzeć?

Jesteś chory? Jak uzdrowić siebie? Jak zadbać o ciężko chorego i pomóc mu wyzdrowieć z choroby?

Czy musimy umierać? Czym jest śmierć? Co dzieje się w momencie śmierci i po niej? Jak przygotować się do śmierci? Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby?

Podczas wykładu będzie możliwość zadawania pytań dr Wandzie Prątnickiej.

Jeżeli cierpisz na: ciągłe zmęczenie, zmienne nastroje, brak kontroli nad emocjami, stany lękowe, negatywne emocje, chroniczną depresję, nałogi, myśli samobójcze, problemy w związkach, czy nieustępujące choroby fizyczne to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc.

 

Ct ulotka 

 Do You Need Help?
Contact:
1 631 402 1254